Proje Yeri
Proje Videosu

Açıklama

Düğün öncesi çekilen ve çiftlerin genelde daha rahat elbise kombinleri ile fotoğraf çektirip bu güzel görselleride düğünlerinde kullandıkları bir çalışmadır.

Gelinlik Çekimleri

Düğünden farklı günde öncesinde ve ya sonrasında düğün günü stresi ve yoğunluğunu yaşamadan yıllarca hayalini kurduğunuz eşsiz gelinliğiniz ile doyasıya fotoğraf çekimi gerçekleştirmek.

Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi

Düğün günü yaşadığınız her anı fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirmek ister misin? Böyle bir düşüncen varsa bu hizmet tam sana göre.. Sabah gelin evinden çıkış anların ve sonrasında Saç & Makyaj hazırlıkların ve dostlarınla yaşadığın en keyifli sohbetler.. Sonrasında ailen,nedimelerin ve dostlarınla beraber birbirinden güzel hatıra kareleri ve tabiki unutulmaz nikah ve ilk dans anların, bu hizmette belgesel fotoğrafçılığı mantığı ile karelenir. Dilersen düğün gecende sıcak baskı hizmeti, aktüel omuz kamerası, jimmy jeep gibi konularda da yardımcı olabilirim. Düğün Hikayesi çekimlerinin olmazsa olmazıda tabiki düğün klibidir. Bu hizmette hazırlıklarınızdan ilk dansınıza kadar çekilen tüm görüntüler profesyonel bir kurgudan geçip size özel 3-4 dakikalık bir kısa film haline getiriliyor.